Naujausios prekės MOTERIMS | Naujausios prekės VYRAMS | Naujausios prekės PAAUGLIAMS 

Apsaugos

(5)

Norint, kad mėgstama sportinė veikla būtų ne tik produktyvi, bet ir, svarbiausia, saugi, reikalingos specialios, atskirai sporto šakai pritaikytos, apsaugos. Tinkamai parinktos kokybiškos, savo funkcijas efektyviai atliekančios sportinės apsaugos padės išvengti nepageidaujamų mažesnių ir didesnių traumų ir prisidės prie maksimaliai komfortiškų, geras emocijas keliančių sporto užsiėmimų. Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlomos žymiausių gamintojų, tokių kaip Adidas, Nike ir Puma, apsaugos, skirtos profesionalioms treniruotėms ir varžyboms, garantuos jūsų saugumą tiek krepšinio, tiek futbolo aikštelėje ir bus vienas iš faktorių, padėsiančių pasiekti gerų rezultatų sportuojant.

Sportsman.lt apsaugų asortimentą daugiausiai sudaro apsaugos futbolui, arba kitaip – futbolo apsaugos. Kadangi žaidžiant futbolą didžiausias fizinis krūvis tenka kojoms, būtina užtikrinti būtent kojų, ypač blauzdų, apsaugą. Futbolo aikštelėje svarbiausią vaidmenį atlieka futbolo apsaugos, kurios patikimai sutvirtina kulkšnis ir čiurnas, suteikia kojoms stabilumą. Apsaugos yra dėvimos po futbolo kojinėmis tam, kad kuo efektyviau sutvirtintų minėtas kojos dalis žaidimo metu ir apsaugotų jas nuo rimtų sužalojimų aktyviai judant ir manevruojant futbolo aikštelėje. Specialios futbolo kojinės ir apsaugos futbolui, t.y. jų derinys, yra bene svarbiausia futbolui skirtos „amunicijos“ dalis. Visos futbolo apsaugos yra pagamintos, naudojant inovatyvias technologijas, kurių dėka galėsite mėgautis savo mėgstamu žaidimu be papildomo streso ar bet kokio diskomforto. EVA technologijos papildytas paminkštinimas sudarytas iš minkštos ir kartu tvirtos medžiagos, kuri efektyviai apsaugo kojas nuo smūgių. EVA paminkštintas sluoksnis pritvirtintas prie kieto išgaubto išorinio apvalkalo. Futbolo apsaugos yra asimetriškos formos, todėl puikiai prisitaiko prie blauzdos ir nevaržo judesių. Apsaugų dydį galėsite be vargo reguliuoti specialiais „Velcro“ dirželiais, todėl apsaugos patikimai prisitaikys prie jūsų blauzdos ir tvirtai laikysis net ir aktyviai judant ilgą laiką. Kokybiškos ir funkcionalios futbolo apsaugos reikalingos visiems futbolu užsiimantiems sportininkams be išimties – tiek pradedantiesiems futbolo entuziastams, tiek profesionaliems futbolininkams. Žymiausių prekinių ženklų siūlomos patikimos, į kokybę ir komfortą orientuotos apsaugos, skirtos dėvėti tiek sporto salėje, tiek lauke, efektyviai apsaugos nuo nemalonių traumų ir suteiks pasitikėjimo savimi, reikalingo sėkmingam žaidimui ir trokštamoms pergalėms pasiekti. Todėl futbolo apsaugos turi būti atsakingai pasirinktas pirkinys.

Kaip ir futbolo apsaugos, taip ir bet kokios kitos apsaugos treniruotėms turi būti kruopščiai išsirenkamos, kad kuo efektyviau ir ilgiau tarnautų. Prie pergalingo žaidimo ar produktyvių bei saugių treniruočių prisidės ir futbolo apsauginės rankovės. Pastarosios apsaugos turi būti ypač kokybiškos, kadangi tik iš aukštos kokybės medžiagų pagamintos futbolo apsauginės rankovės leis be trikdžių mėgautis patinkančiu žaidimu. Mūsų internetinėje parduotuvėje žymiausių sporto prekių gamintojų apsauginės rankovės pagamintos iš aukštos kokybės tamprių audinių, kurie puikiai išgarina prakaitą ir leidžia odai kvėpuoti. Pastaroji savybė – beveik kiekvienos sporto apsaugos rūšies vienas iš kokybės rodiklių. Todėl prieš įsigyjant apsaugas internetu, vertėtų pasidomėti produkto ypatybėmis. Mūsų komanda, kiekvieną kartą atrinkdama tiek apsaugas treniruotėms, tiek ir visas kitas sporto prekes, didžiausią dėmesį sutelkia ties daiktų kokybe – tik aukštos kokybės daiktai ilgai tarnaus ir bus nepamainomi.   

Verta paminėti ir tai, jog žymiausių gamintojų sportui skirtos apsaugos akį traukia patraukliais dizainais bei spalvų gausa. Mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytos blauzdų apsaugos futbolui lengvai atras sau į porą tinkančias futbolo kojines ir efektingai atrodys prie derančios futbolo aprangos. Garsių prekinių ženklų apsaugos skoningai dekoruotos visame pasaulyje atpažįstamumo simboliais laikomais sporto prekių gigantų, tokių kaip Adidas, Nike ar Puma, logotipais. Apsaugos futbolui ar kitai sporto šakai gali būti puiki dovana sportui neabejingam artimajam ar draugui – padovanodami tokį praktišką neabejotinos kokybės aksesuarą, ne tik parodysite dėmesį, kad jums rūpi jo savininko saugumas, bet ir pademonstruosite palaikymą artimajam ar draugui dėl jo mėgstamos sportinės veiklos.

Kad įsigytos apsaugos sportui būtų „taiklus įvartis“, rekomenduojame peržvelgti prekių aprašyme pateiktus produkto parametrus. Apsirūpinti mėgstamos sportinės veiklos inventoriumi internetu kaip niekada paprasta – apsaugos treniruotėms bus puiki investicija į saldžias pergales, o kad apsipirkimas būtų ypač malonus nuotykis, prekes pristatysime super greitai – vos per 1-3 darbo dienas.