Naujausios prekės MOTERIMS | Naujausios prekės VYRAMS | Naujausios prekės PAAUGLIAMS 

Vans

(1)
-40%

Vans Kepurė

Sena kaina: 24,95 €

Special Price 14,95 €

Vans – daugiau kaip 20 metų egzistuojanti įmonė, išpopuliarėjusi savo lygiapadžiais sportbačiais, kurie visame pasaulyje yra mėgstami riedlentininkų bei yra siejami su jaunatviška dvasia. Dar praeitame amžiuje išpopuliarėjęs dizainas dabar yra matomas visur, bes kiekvienas ženklas nori būti toks pat geras ir toks pat sėkmingas.

Riedlentės dizainas buvo sugalvotas dar aštuntajame dešimtmetyje, tačiau išpopuliarėjo roko kultūroje – iki šios dienos Vans remia roko festivalius. Bet tai nėra vienintelė veikla – Vans taip pat turi savo riedlenčių parkus, kuriuose klasika tapusius batus matysite ant visų jaunųjų maištininkų kojų.

Žinoma, batai nėra vienintelis Vans produktas, sulaukęs masinio populiarumo. Jų kuprinės taip pat yra vertos dėmesio bei dažnai kopijuojamos. Šios kuprinės tobulos ne tik važinėjant riedlentėmis ar dviračiais, bet ir keliaujantiems, besimokinantiems ar dirbantiems – šis dizainas yra puikiai tinkantis absoliučiai visoms progoms.

Vans ženklas nuo pat pradžių buvo jaunosios, veržliosios kartos ikona. Patys geriausi lygiapadžiai sportiniai batai yra populiarūs ne tik tarp riedlentininkų, bet ir tarp paauglių, mėgstančių gatvės stilių. Dėl savo visapusiškumo jie yra nešiojami ir prie kostiuminių kelnių. Prie tokios klasikinės aprangos šie įprasti Sportbačiai virsta puikiais bateliais, kurie jūsų klasikinę aprangą pavers puikiu jaunatvišku įvaizdžiu.

Ženklo pliusas yra ne tik populiarumas, bet ir ilgaamžiškumas – šie kedai yra nuostabiai patogūs bei tinkantys prie bet kokios aprangos. Lygus ir tvirtas padas puikiai tiks prie džinsų, kelnių, šortų ir netgi suknelių. Plati ir nenustojanti augti spalvų gama taip pat jus sužavės bei leis nuspręsti, ar klasikiniai juodi, ar išskirtiniai gėlėti jums tiks labiausiai.

Sportsman.lt komanda nenustoja galvoti apie jus bei nori, kad jūs nešiotumėte pačius stilingiausius, patogiausius, ir įvairiausius batus. Prie jų galėsite derinti kitus mūsų siūlomus Vans aksesuarus bei pajusti laisvą ir maištaujančią jaunimo, pradėjusio šio ženklo sėkmę, dvasią.