Naujausios prekės MOTERIMS | Naujausios prekės VYRAMS | Naujausios prekės PAAUGLIAMS 

Rankinė ant juosmens

(69)

Adidas Rankinė ant Juosmens Daily Waistbag Black

Sena kaina: 14,95 €

Special Price 13,95 €

Nike Rankinė Ant Juosmens NK Heritage Waist Pack - Frt A Blue

Sena kaina: 22,95 €

Special Price 20,95 €

Nike Rankinė Ant Juosmens NK Heritage Waist Pack - Frt A Black

Sena kaina: 22,95 €

Special Price 20,95 €

Nike Rankinė Ant Juosmens NK Heritage Hip Pack Red

Sena kaina: 22,95 €

Special Price 20,95 €

Rankinė ant juosmens – tai viena ryškiausių, mados viršūnėje esančių aksesuarų tendencijų. Rankinės ant juosmens, aksesuaras ypač populiarus buvo praeito šimtmečio 90-aisiais metais. Iš to laiko išliko tik panaši forma – šiandienos juosmens krepšiai pasitarnauja kaip ypač patogus ir praktiškas aksesuaras, kurį gali dėvėti tiek vyrai, tiek moterys. Mūsų internetinėje parduotuvėje Sportsman.lt siūlomi naujausi žymių gamintojų sportinio stiliaus rankinės ant juosmens modeliai, pagaminti iš ypač modernių ir kokybiškų medžiagų.

Rankinė ant juosmens arba dar vadinama juosmens krepšys, juosmens piniginė, – tai ypač kompaktiškas ir funkcionalus aksesuaras, į kurį galite sutalpinti pačius svarbiausius daiktus, vykdami į sporto salę, bėgiodami, keliaudami, važinėdami dviračiu, riedučiais ar tiesiog aktyviai leisdami laiką mieste: telefoną, pinigus, dokumentus, bilietus, raktus pirmosios pagalbos vaistinėlę ar net gertuvę. Dėl nedidelės talpos ir dėvėjimo būdo, t. y. galima dėvėti ant juosmens, įstrižai persijuosus per petį ar net po drabužiais, juosmens krepšiai yra ypač lengvi ir nevaržantys judesių. Pastaroji ypatybė yra pagrindinė priežastis, kodėl rankinės ant juosmens yra taip mėgstamos vertinančių aktyvų gyvenimo būdą ir komfortą sportuojant.

Tai aksesuaras, puikiai pasitarnaujantis tiek šiltuoju, tiek šaltuoju sezonu, norintiems išlikti stilingiems ir mėgstantiems su savimi visada turėti tik reikalingiausius daiktus. Vasarą rankinė ant juosmens gali būti dėvima vietoj diržo, todėl šis aksesuaras gali puikiai paryškinti figūrą, t. y. sėkmingai pabrėžti liemenį. Tai vienas iš būdų moterims figūrai suteikti dar daugiau moteriškumo. Kadangi pastaruoju metu ypač populiari klasikinio ir sportinio stilių samplaika aprangoje, todėl sportinis juosmens krepšys gali atrodyti itin stilingai sluoksniuojant drabužius. Žiemą šis aksesuaras atrodys ypač dailiai sujuosiant klasikinį paltą. Tai ypač suteiks Jūsų įvaizdžiui modernumo ir dinamiškumo.

Sportinio stiliaus rankinė ant juosmens – tai dar vienas įrodymas, kad patogumas ir mada tampa neatsiejamu deriniu šiandieninio ambicingo žmogaus gyvenime, vertinančio stilių ir komfortą glaudžioje samplaikoje.