Naujausios prekės MOTERIMS | Naujausios prekės VYRAMS | Naujausios prekės PAAUGLIAMS 

Sportsman.lt internetinės parduotuvės vizija – aktyvus, žvalus ir energingas žmogus. Mes norime, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir rastų viską, ko ieško. Sportsman.lt parduotuvė bendradarbiauja su įvairiais sportiniais ženklais: Adidas, Reebok, Nike, Puma, New Balance, Converse, Audimas ir kitais tam, kad Jūs turėtumėte kuo platesnį pasirinkimą. Šie ženklai, nors dažnai ir yra atstovaujami atletų, taip pat yra ir paprasto žmogaus siekiamybė.

Džemperiai, sportiniai marškinėliai, kedai, kuprinės, rankšluosčiai ir dar daugiau – viską galima rasti vienoje vietoje, pas mus. Kiekviena kolekcija, kurią matote mūsų parduotuvėje, yra atrinkta mūsų komandos specialiai Jums. Sportsman.lt nori tobulėti, todėl visada laukiame Jūsų atsiliepimų, ką manote apie mus, o mūsų organizuota ir veikli komanda visada pasirengusi atsakyti į bet kokį klausimą.

Komfortas – vienas pagrindinių mūsų tikslų. Todėl užsakymas atkeliaus vos per 1-3 darbo dienas, o netikusios prekės grąžinimas arba pakeitimas – garantuotas! Mes siekiame patogumo Jums tiek savo aptarnavimu, tiek savo produkcija. Sportsman.lt taip pat svarbu kainos bei kokybės santykis. Norime, kad mūsų produkcija būtų prieinama visiems be išimčių.

Mūsų komanda – atsakinga, darbšti ir siekia tobulumo, kad kiekvienas rastų sau tinkamą ir prieinamą prekę. Mes tikime, kad mūsų aptarnavimas, prekių pasiūla bei noras pranokti pačius save pakvies Jus ir vėl apsilankyti Sportsman.lt