Naujausios prekės MOTERIMS | Naujausios prekės VYRAMS | Naujausios prekės PAAUGLIAMS 

Moteriškos Žieminės Striukės

(12)
Naujiena -27%
XSSML

Adidas Striukė Moterims W Syn Fil Hd Jk Black

Sena kaina: 129,95 €

Special Price 94,95 €

XSL

Adidas Striukė W Xploric Parka Grey

Sena kaina: 149,95 €

Special Price 134,95 €

XSSMLXL

Adidas Striukė W Xploric Parka Black

Sena kaina: 149,95 €

Special Price 134,95 €

-20%
XSSMXL

Adidas Striukė Xploric Parka Yellow

Sena kaina: 149,95 €

Special Price 119,95 €

-35%
M

Adidas Striukė W Xploric Parka Cargo

Sena kaina: 149,95 €

Special Price 97,47 €

-22%
M

Reebok Striukė FW PADDED BOMBER Blue Grey

Sena kaina: 89,95 €

Special Price 69,95 €

-20%
XS

Adidas Pūkinė Striukė W Cw Nuvic Black

Sena kaina: 179,95 €

Special Price 143,95 €

-33%
XSS

Adidas Pūkinė Striukė W LIGHT DW HO

Sena kaina: 149,95 €

Special Price 99,95 €

-35%
XS

Puma Pūkinė Striukė ESS Hooded Down

Sena kaina: 139,95 €

Special Price 90,97 €

-40%
XS

Adidas Originals Striukė ORI COAT

Sena kaina: 139,95 €

Special Price 83,95 €

-38%
SS-M

Adidas Originals Striukė ORI COAT

Sena kaina: 179,95 €

Special Price 110,95 €

Vos tik atšąla orai, mes norime apsirengti kuo šilčiau ir pasiruošti žvarbiai žiemai. Žinoma, mūsų komanda tikrai nenori, kad Jūs sušaltumėte, todėl Sportsman.lt internetinėje parduotuvėje siūlomos moteriškos žieminės striukės yra skirtingų modelių, spalvų ir netgi kainų – viskas tam, kad atitiktų Jūsų lūkesčius. Šių prekių asortimentas yra tikrai didelis, todėl tikrai rasite, kuri moteriška žieminė striukė atitiks Jūsų norus tiek savo išvaizda, tiek savo kokybe.

Sportsman.lt siūlome tik naujausių dizainų ir aukščiausios kokybės striukes – tas, kuriomis domėsis bet kurio amžiaus ar bet kokį stilių mėgstančios merginos bei moterys. Bet kurios moteriškos žieminės striukės, kurias pasirinksite, bus puikios kokybės bei geros kainos. sportsman.lt internetinėje parduotuvėje visos moteriškos žieminės striukės yra tik iš laiko patikrintų ir prestižiškų prekinių ženklų, tokių kaip Adidas, Puma, Nike, Audimas ar Reebok – visus juos rasite štai čia.

Šaltasis sezonas mūsų krašte tęsiasi gana ilgai, todėl būtina apsirengti striuke, su kuria bus tikrai šilta ir jauku. Todėl Jums pasisekė – Sportsman.lt parduodamos striukės yra su naujausiomis technologijomis, kurios padės Jums pasiekti optimalų komfortą. Ir jei jūsų ieškoma moteriška žieminė striukė turi būti labai lengva, tačiau neperpučiama vėjo, arba labai šilta, su kuria net nejaustumėte žvarbios žiemos, gąsdinančios už lango – galite tikrai surasti ją pas mus.

Prekyba internetu gali tikrai gąsdinti visų kartų atstoves – iki šios dienos nepasitikima internetine prekyba. Todėl pasirūpinome, kad mūsų prekyba internetu būtų paprasta, patogi ir laiko nešvaistanti – viskas tik Jūsų patogumui. O jeigu bijote, kad atsitiks kokia nors problema, galite nesijaudinti – mūsų komanda pasirūpins, kad užsakymas praeitų kuo sklandžiau.

Žinome, kad žiemą rūbai gali pasirodyti labai blankūs, tamsių spalvų. Ir suprantame, kad klasika tikrai patinka daugeliui žmonių, taip pat nutuokiame, kad kai kuriems norisi atgaivinti niūrius žiemos vakarus. Todėl sportsman.lt esančios moteriškos žieminės striukės yra ir pačių ryškiausių spalvų – nuo bordo iki žydros ar koralų spalvos, kurios įneš pavasariško jausmo į Jūsų spintą. Žinoma, jei neužmirštama klasika yra labiau Jums priimtina, galime pasiūlyti ir to – paprastos juodos, mėlynos bei pilkos moteriškos žieminės striukės, kurios bus paprastos ir galbūt nelabai išsiskiriančios iš minios, tačiau jų kokybė užtikrins, kad tai – striukė Jums.

Nepamirškite, kad jeigu kainos ir kokybės balansas Jums yra svarbus, tikrai galite neabejoti vienu – sportsman.lt šis balansas yra apgalvotas Jūsų naudai. Todėl moteriškos žieminės striukės jau nebereikia ieškoti – lengvai rasite ją čia.