Naujausios prekės MOTERIMS | Naujausios prekės VYRAMS | Naujausios prekės PAAUGLIAMS 

Moteriška avalynė futbolui

(0)

Nėra produktų atitinkančių Jūsų pasirinkimą.

Kaip ir bet kuris kitas sportas, taip ir futbolas neatsiejamas nuo patvarios, kokybiškos sportinės avalynės. Žymiausių sporto prekių gamintojų, tokių kaip Adidas, Nike, Puma ir kt., gaminami moteriški bateliai futbolui pasižymi ne tik aukšta kokybe ir patvarumu, bet ir maloniai nustebina ypatingu komfortu, vos tik apsiavus moterišką avalynę futbolui. Internetinėje parduotuvėje Sportsman.lt net ir išrankiausia ir reikliausia pirkėja ras idealiai tinkančią futbolo batelių porą, kuri patenkins visus treniruočių ir varžybų metu kylančius poreikius. Kitaip tariant, moteriška avalynė futbolui labiausiai turėtų patikti toms, kurios nori pačios patogiausios ir geriausią atramą turinčios avalynės futbolui. Mūsų siūloma moteriška avalynė futbolui tinka visoms – tiek mėgėjoms, tiek profesionalioms sportininkėms, didžiąją savo dienos dalį praleidžiančioms futbolo aikštelėje. Sportsman.lt puikuojasi įvairūs butsai, norinčioms tobulinti savo žaidimą lauke, ir vidaus futbolo treniruotėms puikiai tinkantys moteriški bateliai futbolui – viskas vienoje parduotuvėje. Tad kiekviena futbolo aistruolė galės surasti, kurie moteriški futbolo bateliai jai tiks labiausiai.

Visa moteriška avalynė futbolui, nepriklausomai nuo to, kokiai dangai skirta, yra pagaminta didelį dėmesį skiriant technologijoms, užtikrinančioms avalynės kokybę ir patogumą. Kadangi futbolo aikštelėje reikalingas miklumas ir greitis, specialią pado konstrukciją ir funkcionalumą laiduojančias technologijas turintys moteriški futbolo bateliai bėgiojant padeda išvystyti dar didesnį greitį. Tokia moteriška avalynė futbolui ant padų turi dyglius ir yra skirta natūralios ir dirbtinės žolės aikštynų dangai. Dygliai sumažina nepageidaujamų traumų paslydus riziką ir laiduoja didesnę galimybę manevruoti žaidžiant. Tiek pastarieji, tiek pretenzingą pado reljefą turintys lygiai salės dangai skirti moteriški bateliai futbolui (tiek batelių padas, tiek viršus) yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų tam, kad jūsų pėda jaustųsi komfortiškai net ir ilgą laiką aktyviai judant. Tokie ypatingai kokybiški gana specifiniai sportiniai batai moterims yra pagrindinė futbolui skirtos „amunicijos“ dalis. Jei apranga futbolui reikalinga daugiausiai dėl patogumo, tai moteriška avalynė futbolui turi užtikrinti ne tik maksimalų komfortą, bet ir saugumą žaidžiant. Taigi suprantama, kodėl pats didžiausias dėmesys gaminant moterišką avalynę futbolui skiriamas techniniams sprendimams.

Be praktinės futbolui skirtų batelių dalies reikia paminėti, kad neįmanoma neatkreipti dėmesio į dizainą. Gana minimalistinio silueto viršutinės dalies futbolo bateliai stebina spalvų ir jų derinių gausa, dėl kurios moteriška avalynė futbolui turi ne mažiau įsimintiną charakterį, nei, tarkim, laisvalaikio kedai. Ryškiaspalviai, raštuoti ir stilingomis detalėmis dekoruoti moteriški futbolo bateliai į sportinę eilutę, skirtą futbolui, įneša dinamiškumo ir ekspresijos.

Kad futbolo apranga moterims ir moteriška avalynė futbolui, o tiksliau – jų duetas, būtų visiškai pilnos komplektacijos, siūlome įsigyti ir kojines futbolui. Čia jų spalvinė gama ypač plati, todėl futbolo kojinės bus lengvai derinamos prie aprangos futbolui. Žinoma, kad futbolui skirta „amunicija“ būtų visiškai baigta, jums reikalingas futbolo kamuolys ir sportinis krepšys visiems daiktams susidėti. Mūsų siūlomą sporto aksesuarų asortimentą sudaro profesionaliam futbolui skirti kamuoliai ir super stilingi, įvairiausių dizainų žymių prekinių ženklų sportiniai krepšiai. Tad tokiai nepriekaištingai futbolui skirtai eilutei betruks tik kokybiškos gertuvės. Štai jūs ir pasiruošę!

 

Dažnai užduodami klausimai:

Moteriška avalynė futbolui: kiek trunka pristatymas?

Lietuvoje prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas.

Moteriška avalynė futbolui: kaip išsirinkti tinkamą dydį?

Dažniausiai renkantis avalynę, skirtą žaisti futbolui, reikėtų rinktis dydžiu didesnę nei įprastai.

Kaip galima keisti moterišką avalynę futbolui?

Prekes galima grąžinti per 30 dienų originalioje prekės pakuotėje su originaliomis etiketėmis. Netinkančias prekes pakeičiame per 1-3 darbo dienas.