Naujausios prekės MOTERIMS | Naujausios prekės VYRAMS | Naujausios prekės PAAUGLIAMS 

Moteriška avalynė krepšiniui

(2)
-19%
35.53639.540

Adidas Avalynė Paaugliams Harden Stepback J Black Pink Green

Sena kaina: 69,95 €

Special Price 56,95 €

35.53636.537.53838.53940

Nike Avalynė Paaugliams Court Boroudh Mid 2 White

Sena kaina: 79,95 €

Special Price 74,95 €

Nuo entuziastingos gerbėjos, laisvalaikį nevengiančios praleisti sporto aikštelėje iki krepšiniu kvėpuojančios, aistringai mylinčios šį užsiėmimą (o gal tiksliau– gyvenimo būdą?) – moteriška avalynė krepšiniui skirta kiekvienai, kuri žino, kas yra krepšinio aikštelėje pasiektas pergalės skonis. Mūsų internetinėje parduotuvėje Sportsman.lt siūloma kruopščiai atrinkta aukštos kokybės krepšinio avalynė moterims tą skonį leis pajusti ypač komfortiškai. Žymiausi sporto prekių gamintojai, tokie kaip Adidas ar Nike, pristatydami naujas krepšinio batelių kolekcijas, kiekvieną kartą nustebina ne tik modelių, bet ir technologijų, laiduojančių ypatingą komfortą, kuris tiesiog būtinas bėgiojant krepšinio aikštelėje, gausa. Tad čia siūloma moteriška avalynė krepšiniui patiks ne tik pradedančiosioms ar mėgėjoms, bet pranoks ir profesionalių žaidėjų lūkesčius.

Krepšinis mums, lietuviams, kaip seniai sakoma, yra tarsi antra religija. Kad šis aktyvus užsiėmimas keltų tik teigiamas emocijas ir malonius prisiminimus, mūsų komanda stengiasi, kad kokybiška sportinė avalynė moterims pirmiausia įsimintų kaip super patogi. O norint jaustis ypač komfortiškai, labai svarbu, kad moteriški krepšinio bateliai, kaip ir bet kurie kiti batai moterims, būtų tinkamo dydžio. Sportsman.lt moteriška avalynė krepšiniui yra pačių įvairiausių dydžių, tad jeigu jūs turite problemų dėl amžinai per mažų ir prie jūsų pėdos neprisitaikančių batelių, mes tikrai rasime, ką jums galėtume pasiūlyti. Moteriški krepšinio bateliai pagaminti taip, kad gausybė batelių kokybę užtikrinančių technologijų suteiktų maksimalų komfortą jūsų pėdai. Kaip ir krepšinio apranga, t.y. krepšinio šortai ar krepšinio marškinėliai, taip ir moteriška avalynė krepšiniui pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų: batelių viršus pasiūtas iš oro cirkuliaciją užtikrinančių audinių, o speciali pado konstrukcija užtikrina  maksimalų komfortą net ir ilgą laiką aktyviai judant. Jei ieškote geriausio varianto kokybės ir komforto atžvilgiu, charakteringieji Nike krepšinio bateliai moterims bus kaip tik: tik šiam prekės ženklui būdingos technologijos, pvz., Air Max, garantuoja puikią amortizaciją ir sumažina traumų riziką treniruočių ar varžybų metu. O jei ieškote tų vienintelių krepšinio batelių, kurie jūsų pėdą maloniai apgaubtų iš visų pusių, Adidas moteriški krepšinio bateliai bus teisingas pasirinkimas. Žymus sporto ir laisvalaikio prekių gamintojas Adidas orientuojasi būtent į patogumą ir stabilumo judant užtikrinimą. Taigi ir vienas, ir kitas pasirinkimas visiškai pateisins jūsų lūkesčius ir išpildys visus su komfortu susijusius poreikius. Dėl techninės dalies jums tikrai nereikės sukti galvos, o štai išsirinkti jūsų akiai malonius ir jūsų asmenybę charakterizuoti padedančius krepšinio batelius bus nemenkas iššūkis.

Įsigyti tą vienintelę krepšinio batelių pora bus sunku tik todėl, kad mūsų siūloma visa moteriška krepšinio avalynė yra stulbinančiai stilinga. Unikalių ir super modernių dizainų, įvairiaspalviai, dekoruoti išskirtinėmis detalėmis ir kokybe alsuojančiais žymių sporto prekių ženklų logotipais, turtingi nematytomis padų konstrukcijomis moteriški krepšinio bateliai bus didelė pagunda juos avėti ne tik treniruočių ar varžybų metu – krepšinio batelius norėsis „įsileisti“ į savo kasdienį garderobą. Tokia stilinga moteriška avalynė krepšiniui laisvalaikio deriniuose atrodo ne prasčiau nei kiti gatvės stilių išbaigiantys kedai moterims. Taigi jei vis dar manote, kad sporte mada yra antraeilis dalykas, mūsų internetinėje parduotuvėje įsigyti stilingi, unikalaus dizaino, naujausiomis mados tendencijomis spinduliuojantys krepšinio batai moterims visiškai sulaužys šią jūsų nuostatą. Neabejojame: stilinga ir kokybiška moteriška avalynė krepšiniui padės sužibėti krepšinio aikštelėje. O kad patogumą ir estetišką avalynės įvaizdį padidintumėte iki maksimalaus lygio, prie krepšinio batelių siūlome įsigyti kojines krepšiniui. Rinkitės specialiai krepšiniui skirtas kojines – iš specialaus, puikiai prakaitą išgarinančio audinio pagamintos krepšinio kojinės jūsų kojai krepšinio bateliuose suteiks papildomą komfortą.

Moteriška avalynė krepšiniui internetu – puikus sprendimas praktišką ir kokybišką batelių porą įsigyti už prieinamą kainą, patogiai sėdint ant sofos namuose. Prekę pristatysime vos per 1-3 darbo dienas jums patogiu būdu, o netikusį dydį pakeisimu tinkamu taip pat greitai.

 

Dažnai užduodami klausimai:

Moteriška avalynė krepšiniui: kiek trunka pristatymas?

Lietuvoje prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis moterišką avalynę krepšiniui?

Reikėtų atkreipti dėmesį į avalynės lengvumą, pado lankstumą ir tai, kaip bateliuose jaučiasi pėda.

Moteriška avalynė krepšiniui: kaip išsirinkti tinkamą dydį? 

Moteriški bateliai krepšiniui turi būti bent šiek tiek didesni tam, kad kojų pirštai nesiremtų į bato priekį, atliekant staigius judesius, todėl rekomenduojama prie pėdos ilgio pridėti dar bent 0,5 cm.