Naujausios prekės MOTERIMS | Naujausios prekės VYRAMS | Naujausios prekės PAAUGLIAMS 

Moteriški sandalai

(6)
Naujiena
424344 2/34648 2/3
-18%
373839

DK Sandalai Ciko Moterims Grey

Sena kaina: 27,95 €

Special Price 22,95 €

-18%
36383941

DK Sandalai Moterims Ciko Black Red

Sena kaina: 27,95 €

Special Price 22,95 €

-18%
3637383941

DK Sandalai Moterims Ciko Grey Green

Sena kaina: 27,95 €

Special Price 22,95 €

-40%
38

Adidas Sandalai ZX SANDAL W

Sena kaina: 51,95 €

Special Price 30,95 €

Nesulaukiate vasaros ar atostogų šiltuose kraštuose vien dėl to, kad norisi į spintos gilumą paslėpti žieminius batus ar kedus? Pasiilgote ypač patogios vasariškos avalynės? Tada užsukote kaip tik ten, kur reikia. Pasiruoškite ypač maloniai kelionei kartu su vasariška avalyne moterims. Mūsų internetinėje parduotuvėje Sportsman.lt siūlomame žymiausių prekinių ženklų, tokių kaip Adidas, Adidas Originals, Nike, Puma, DK ir kt., vasariškos avalynės asortimente puikuojasi ir stilingi moteriški sandalai, ir klasikinio modelio šlepetės moterims, ir patogiosios moteriškos šlepetės per pirštą (flip flop). Tikriausiai vienos iš šių kategorijų pristatyti nereikia. Visais laikais vasariškos avalynės klasika laikomi moteriški sandalai, arba dar kitaip basutės, patiks net ir įnoringiausioms pirkėjoms.

Kasmet mūsų komandos kruopščiai atrenkami madingiausi moteriški sandalai pasižymi estetiško dizaino ir nepriekaištingos kokybės darna. Čia savo vasariškos avalynės hitą ras ir modernumą bei netikėtus dizaino sprendimus dievinanti stileiva, ir klasika pasitikinti, laiko patikrintų modelių gerbėja, ir tiesiog į savo drabužinę įnešti naujų mados vėjų trokštanti atostogautoja. Moteriški sandalai nustebins savo moderniomis pado konstrukcijomis, madingiausiais spalvų deriniais, netikėtomis detalėmis, charakteringais raštais ir jūsų mėgstamo žymaus gamintojo atpažįstamu, tačiau naujomis variacijomis turtingu „braižu“. Tokios stilingos ir įsimintinos moteriškos basutės lengvai įsilies tiek į nerūpestingą vasarišką laisvalaikio stilių, tiek puikiai derės prie klasikinio stiliaus drabužių, suteikdamos jam netikėtai žaismingą ir ne tokį griežtą, bet vis dar tvarkingai subtilų atspalvį. Jei atostogų metu jums norėsis madingo, vasariškai eilutei charakterio suteikiančio įvaizdžio, tada modernaus dizaino moteriški sandalai – kaip tik jums. Jei esate už paprastą, nepretenzingą, kruopščiai apgalvotą ir lengvai su kitais stiliais derančią vasarišką avalynę, jums puikiai pasitarnaus klasikinio stiliaus moteriški sandalai.

Vis dėlto, šalia akiai malonaus, jūsų individualumą padedančio atskleisti charakteringo avalynės dizaino, vertėtų nepamiršti ir ypač svarbios techninių sprendimų, laiduojančių avalynės kokybę ir patogumą, dalies. Kad moteriški sandalai būtų ta moteriška avalynė, su kuria nesinorės skirtis net ir atėjus rudeniui, Sportsman.lt siūlomos žymių gamintojų moteriškos basutės yra atrinktos, pirmenybę teikiant komfortui. Pastarąjį savo ruožtu užtikrina moderniausių technologijų gausa. Moteriški sandalai bus ypač patogūs, jei jų padas bus pagamintas iš minkštos ir lengvos medžiagos. Kad aktyvaus laisvalaikio ar atostogų metu išvengtumėte nepageidaujamų traumų, sandalų pado išorė padengta neslystančiu sluoksniu. Visi siūlomi moteriški sandalai turi ypač dailų, iš kokybiškų audinių ar aukštos kokybės gumos pagamintą viršų. Taigi bendrai apjungus visą basučių konstrukciją, rezultatas pranoks jūsų lūkesčius – tokie ne tik stilingi, bet ir super kokybiški sandalai moterims tarnaus ne vienerius metus.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išsirinkti patinkančius sandalus ir keliais klaviatūros paspaudimais juos įsigyti, o kad nauji moteriški sandalai kuo greičiau būtų jūsų spintoje, mes pasirūpinsime ypač greitu, vos 1-3 darbo dienas užtruksiančiu pristatymu jums patogiu būdu.

Malonios sandalų medžioklės ir atpalaiduojančios apsipirkimo internetu terapijos!