Naujausios prekės MOTERIMS | Naujausios prekės VYRAMS | Naujausios prekės PAAUGLIAMS 

Vyriški Apatiniai

(86)
Naujiena -15%
SMLXL

Puma Apatiniai Vyrams Men Aop Boxer Blue

Sena kaina: 19,95 €

Special Price 16,95 €

Naujiena -13%
128140

Puma Apatiniai Paaugliams Basic Boxer Black Red

Sena kaina: 14,95 €

Special Price 12,95 €

Naujiena -11%
SMLXL

Puma Apatiniai Vyrams Men Aop Boxer Grey Black

Sena kaina: 18,95 €

Special Price 16,95 €

Naujiena -11%
SMLXL

Puma Apatiniai Vyrams Men Aop Boxer Black

Sena kaina: 18,95 €

Special Price 16,95 €

Naujiena -17%
SMLXL

Puma Apatiniai Vyrams Basic Trunk Blue

Sena kaina: 17,95 €

Special Price 14,95 €

Naujiena -17%
SMLXL2XL

Puma Apatiniai Vyrams Basic Boxer Green Black

Sena kaina: 17,95 €

Special Price 14,95 €

Naujiena
SMLXL

Puma Apatiniai Vyrams Heritage Black

Sena kaina: 19,95 €

Special Price 17,95 €

Naujiena
3XL4XL5XL
Naujiena
3XL4XL5XL
Naujiena
3XL4XL5XL
-12%
SMLXL

Puma Apatiniai Vyrams Basic Trunk Blue Grey

Sena kaina: 16,95 €

Special Price 14,95 €

-12%
SMLXL

Puma Apatiniai Vyrams Basic Boxer Blue

Sena kaina: 16,95 €

Special Price 14,95 €

Kiekvienam vyrui bei vaikinui vyriškas apatinis trikotažas yra būtinybė savo aprangoje. Sportsman.lt komanda tai puikiai žino, todėl mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairiausių spalvų, prekinių ženklų ir kainų vyriškų apatinių.

Nors tai nėra dažnai matoma aprangos detalė, vyriškas apatinis trikotažas yra labai svarbus – juk šis drabužis būna arčiausiai odos, todėl turi būti pagamintas iš kokybiškų medžiagų, kurios leistų odai kvėpuoti, taip pat apatiniai turi būti kuo patogesni – tarsi antra oda, kurios ant savo kūno Jūs nejausite. Todėl sportsman.lt rasite tokių sportinių ženklų kaip Puma apatinių, kurie yra ne tik pagaminti iš kokybiškos medvilnės, bet ir puikios kainos.

Vyriški apatiniai sportsman.lt internetinėje parduotuvėje yra itin aukštos kokybės bei įvairiaspalviai – priklausomai nuo Jūsų stiliaus. Esame įsitikinę, kad iš mūsų siūlomo asortimento rasite savo lūkesčius labiausiai atitinkantį variantą. Nepamirškite, kad mūsų komanda pasirūpins Jūsų užsakymu – jei įsigytas vyriškas apatinis trikotažas Jums nepatiks ar bus netinkamo dydžio ar spalvos – lengvai galėsite jį atsiųsti atgal mums, ir mes prekę paprasčiausiai sukeisime! Žinoma, jeigu prekę norėsite grąžinti, mes taip pat Jums padėsime.

Jeigu Jūsų ieškomas vyriškas apatinis trikotažas turi būti klasikinis, kaip ir Jūs – mes siūlome paprastas spalvas, kurios puikiai tiks prie Jūsų garderobo. Tačiau jeigu domina ryškios spalvos ar išskirtiniai dizainai – galime patarti pasirinkti iš mūsų spalvų ir dizainų gamos. Tikime, kad surasite būtent tai, ko ieškosite.

Verta paminėti ir tai, kad firminiai vyriški apatiniai sportsman.lt yra pačių optimaliausių kainų, todėl tikrai rasite kainos bei kokybės balansą, kuriuo būsite patenkinti. Vyriškas apatinis trikotažas gali būti gana sudėtinga prekė nusipirkti internetu, tačiau mes pasistengėme šią užduotį Jums palengvinti kiek galima labiau.

Tinkamas vyriškas apatinis trikotažas turėtų būti labai patogus – vis dėlto nešiosite juos gana dažnai. Sportsman.lt esantys vyriški apatiniai yra patogūs, tvirti, todėl nesusinešios greitai, taip pat optimalių kainų, todėl rasite variantą, kuris neapkarpys Jūsų biudžeto. Tinkamus apatinius surasti gana sunku – juk jie bus nešiojami kasdien! Tačiau mūsų atrinkti variantai Jums užtikrins, kad kiekvieną dieną jaustumėtės patogiai.