Naujausios prekės MOTERIMS | Naujausios prekės VYRAMS | Naujausios prekės PAAUGLIAMS 

Vyriški Polo Marškinėliai

(30)
Naujiena
SMLXL2XL
-33%
SXL2XL

Glo Story Polo Marškinėliai Vyrams Black

Sena kaina: 14,95 €

Special Price 9,95 €

-20%
SMLXL

Adidas Marškinėliai Mh Plain Polo White

Sena kaina: 34,95 €

Special Price 27,95 €

-20%
SMLXL
-33%
SML

Adidas Marškinėliai Con18/ CO Polo White

Sena kaina: 39,95 €

Special Price 26,95 €

-33%
2XL

Nike Marškinėliai M CE Nsw Polo Matchup Green

Sena kaina: 29,95 €

Special Price 19,95 €

-20%
2XL

Nike Polo Marškinėliai M Nsw Matchup PQ Black

Sena kaina: 29,95 €

Special Price 23,95 €

-23%
SMLXL2XL

Adidas Polo Marškinėliai ESS MID POLO White

Sena kaina: 34,95 €

Special Price 26,95 €

-40%
M

Adidas Polo Marškinėliai ESS 3S POLO Blue

Sena kaina: 39,95 €

Special Price 23,95 €

-39%
M

Puma Polo Marškinėliai Fun Dry Pique Blue

Sena kaina: 35,95 €

Special Price 21,95 €

-20%
SM

Adidas Polo Marškinėliai ESS MID POLO

Sena kaina: 34,95 €

Special Price 27,95 €

-31%
ML

Puma Polo Marškinėliai Fun Dry Pique

Sena kaina: 34,95 €

Special Price 23,95 €

Vyriški polo marškinėliai kaip būtinybė spintoje atsirado prieš du šimtus metų, tačiau jie ir šiandien yra ryški aprangos detalė vyrų ir vaikinų spintose. Išgarsėję teniso dėka, jie tapo puikiu tradicinio dizaino ir šiuolaikinės mados deriniu. Žinoma, pats populiariausias ženklas, gaminantis šį dizainą, yra Lacoste. Tačiau sportiniai ženklai, tokie kaip Audimas, Adidas, Puma, Reebok, Nike ar kiti taip pat kuria juos. Jie pagalvojo, kad Jūs norėsite tokio dizaino, nesvarbu, ar žaidžiate tenisą, ar ne. Tai – klasikinis atributas aprangoje, todėl sportsman.lt komanda, pagalvojusi apie tai, nusprendė, kad vyriški polo marškinėliai ir gausus jų asortimentas yra būtinas tam, kad patenkintume visus Jūsų lūkesčius.

Polo marškinėliai atsirado kaip kompaktiška alternatyva vietoj klasikinių marškinių, velkamų po paprastais marškinėliais. Tai – du rūbai viename, todėl, jeigu Jus traukia kokybiški ir patogūs drabužiai – vyriški polo marškinėliai yra kaip tik Jums.

Puikus būdas suderinti aktyvią sportinę veiklą ir klasikinį įvaizdį yra vyriški polo marškinėliai. Mes esame įsitikinę, kad sportsman.lt rasite tokius, kurie Jums labiausiai tiks. Galite nė neabejoti, kad kokybė bus pati aukščiausia – juk sportiniai ženklai, tokie kaip Adidas, Puma, Nike, Audimas ar Reebok, yra prestižiniai ženklai, kurių kokybė yra nenuginčijama. Taip pat ir polo marškinėlių dizainas. Nors jie ir yra klasikinio modelio, ryškios spalvos tikrai pagyvins Jūsų aprangą.

Kokybės ir kainos balansas sportsman.lt visada yra labai svarbus, todėl, pasirinkę tinkamą filtrą ir nustatę savo norimą kainą, galėsite rasti, kurie vyriški polo marškinėliai atitinka Jūsų turimus standartus. Galime garantuoti, kad įsigyti marškinėliai bus kokybiški, nesvarbu, kokia kaina juos pirkote. Svarbu paminėti ir tai, kad įvairiaspalviai drabužiai, nesvarbu, ar klasikiniai, ar išskirtinės mados modeliai, visada atgaivina Jūsų aprangą ir suteikia jai jaunatviškumo ir gyvybingumo.

Polo marškinėliai vyrams taip pat yra puiki alternatyva marškiniams. Jų medžiaga yra tokia pati, kaip ir paprastų marškinėlių, tačiau jų apykaklė yra klasikinė, todėl šiltuoju metų laiku, kai marškinių vilktis nesinori, tokie marškinėliai vyrams yra puikus pakaitalas. Svarbiausia – surasti modelį, kuris labiausiai tiks ir patiks Jums.