Naujausios prekės MOTERIMS | Naujausios prekės VYRAMS | Naujausios prekės PAAUGLIAMS 

Vyriški Šortai

(125)
Naujiena
MLXL2XL
Naujiena -40%
XL

Puma Šortai Athletic Shorts Black

Sena kaina: 39,95 €

Special Price 23,95 €

Naujiena -40%
S

Puma Maudymosi Šortai Swim Men Blue

Sena kaina: 39,95 €

Special Price 23,95 €

Naujiena -40%
XL

Puma Maudymosi Šortai Swim Men Red

Sena kaina: 29,95 €

Special Price 17,95 €

Naujiena -40%
S

Puma Šortai Rebel Bold Shorts Black

Sena kaina: 29,95 €

Special Price 17,95 €

Naujiena -18%
SM

Puma Šortai Athletic Shorts Black

Sena kaina: 39,95 €

Special Price 32,95 €

Naujiena
SMLXL2XL
Naujiena
MLXL2XL
Naujiena
MLXL2XL
Naujiena
XL2XL

Intensyvios treniruotės kartais reikalauja lengvų drabužių bei patogios avalynės. Karštuoju metų laiku su kelnėmis taip pat gali būti per karšta. Būtent todėl sportsman.lt komanda pasirūpino, kad vyriški šortai, kuriuos mes siūlome Jums, atitiktų bet kokius Jūsų turimus reikalavimus. Garsiausi pasaulyje sportiniai ženklai, tokie kaip Adidas, Puma, Nike, Reebok ir Audimas, žino, ko nori jų klientas, todėl asortimentas yra toks platus, kad Jūsų ieškomas dizainas čia tikrai bus.

Sportsman.lt internetinėje parduotuvėje galite rasti įvairių dizainų vyriškų &strong;ortų - čia siūlomi ir ploni bėgiojimo vyriški šortai, ir margaspalviai šortai laisvalaikiui – Jums tik reikia žinoti, ko tiksliai ieškote. Jeigu Jūsų ieškomi šortai turi būti lengvi, laisvi bei kvėpuojantys – Adidas ir Nike turi puikius modelius, su kuriais jausitės patogiai. Jie nevaržys Jūsų judesių, nepriklausomai nuo Jūsų treniruotės intensyvumo. Adidas technologija Climacool yra puiki, norint palaikyti optimalią kūno temperatūrą, neleidžiant Jums perkaisti.

Adidas Originals gamina ir paprastus šortus laisvalaikiui, kurie bus labai patogūs. Tiesa, kai kurie nebus tokie lengvi, tačiau sintetinių ir natūralių medžiagų bendras pluoštas užtikrina optimalų komfortą. Jeigu Jūsų ieškomi šortai turi būti šiek tiek ilgesni, labiau skirti ne treniruotėms, o laisvalaikiui, galite ieškoti Puma gamybos drabužių – jų vyriški šortai pasižymi tuo, kad yra puikiai suderinama kaina bei kokybė.

Sportsman.lt komanda puikiai supranta, kad kartais yra sunku išsirinkti, kurie vyriški šortai bus tinkamiausi, kai pasirinkimas toks platus. Todėl ir pasirūpinome, kad internetinėje parduotuvėje būtų filtras, kuriuo galėtumėte atsirinkti, kurie vyriški šortai Jums bus tinkamiausi. Nepamirškite, kad galite nustatyti sau tinkamą kainą, reikiamą dydį, norimą spalvą ir net mėgstamiausią sportinį ženklą.

Vyriški šortai yra viena iš svarbiausių sportinės aprangos detalių. Tai ne tik puiki apranga treniruotėms, bet ir laisvalaikiui, kai su kelnėmis yra per karšta. Negalima pamiršti ir to, kad sportsman.lt siūlo Jums pačių įvairiausių modelių, spalvų bei dizainų šortus, kuriuos gamina tik laiko patikrinti prekiniai ženklai. Kitą kartą, rinkdamiesi tinkamus Jums šortus, žinosite, kad sportsman.lt tikrai rasite tai, ko ieškote.