Naujausios prekės MOTERIMS | Naujausios prekės VYRAMS | Naujausios prekės PAAUGLIAMS 

Under Armour

(5)
-20%
ML

Under Amour Marškinėliai Vyrams Black

Sena kaina: 24,95 €

Special Price 19,95 €

-29%
SM

Under Armour Marškinėliai Vyrams Grey

Sena kaina: 27,95 €

Special Price 19,95 €

-29%
MLXL

Under Armour Marškinėliai Vyrams Blue

Sena kaina: 27,95 €

Special Price 19,95 €

-29%
SMLXL

Under Armour Marškinėliai Vyrams Grey

Sena kaina: 27,95 €

Special Price 19,95 €

-29%
S/MML

Under Armour Marškinėliai Vyrams Black

Sena kaina: 27,95 €

Special Price 19,95 €

Under armour – tai nauja banga sporto pasaulyje. Nors šis ženklas dar jaunas, jo nešiotojai patvirtins, jog tai yra nepakankamai vertinamas ženklas. Pradėję dar praeito amžiaus pabaigoje su krepšinio komandų rėmimu, Under Armour ištobulino savo drabužių kokybę iki aukščiausio standarto. Jų užduotis – patvari bei patogi apranga atletams, palaikanti optimalią kūno temperatūrą ir leidžianti pasiekti geriausius rezultatus.

Jeigu sportas yra didelė jūsų gyvenimo dalis, šis ženklas yra sukurtas Jums. Under Armour siekė sukurti alternatyvią sportinę aprangą, kurią nešiojantys atletai galės paskleisti naujienas didesnei auditorijai. Jų inovacijos aprangoje bei avalynėje stebino visą pasaulį. Šiuo metų tai – viena iš pirmaujančių pasaulio gamintojų.

Sportsman.lt internetinė parduotuvė siūlo puikių aprangos variantų. Galite būti užtikrinti – ši apranga yra pralaidi orui, neleidžia nei sušilti, nei sušalti. Apranga taip pat yra lengva ir nevaržanti judesių, todėl visiems, mėgstantiems jaustis laisvai, bei visiems sportuojantiems, norintiems pačios lengviausios aprangos, Under Armour yra pats geriausias pasirinkimas Jums.

Minimalistinė emblema yra žinoma tarp visų atletų bei tinka visiems aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms. Jų klasikiniai modeliai ir prie visko derančios spalvos puikiai tiks ir išrankiausiems klientams, nerandantiems geriausio modelio. Nepamirškite, kad galite susirasti tinkamiausią kainą bei dydį su filtrais, esančiais mūsų svetainėje.

Under Armour yra tai, ko nori kiekvienas atletas vei aktyvus žmogus – lengva ir patogi apranga, nevaržanti judesių, leidžianti kūnui palaikyti optimalią temperatūrą bei suderinanti kokybę su kaina. Jeigu kyla klausimų dėl šio ženklo kokybės, galite pasidomėti, ką nešioja populiariausi pasaulio atletai bei įžymybės ir įsitikinkite, jog Under Armour yra tai, ko ieškote.