Naujausios prekės MOTERIMS | Naujausios prekės VYRAMS | Naujausios prekės PAAUGLIAMS 

Sportinės Liemenėlės

(21)
Naujiena -20%
XSSMLXL

Nike Sportinė Liemenėlė Swoosh Bra Non Pad Black

Sena kaina: 34,95 €

Special Price 27,95 €

Naujiena -23%
XSSML

Puma Sportinė Liemenėlė Rtg Crop Top Black

Sena kaina: 29,95 €

Special Price 22,95 €

-13%
XS

Adidas Sportinė Liemenėlė Drst Ask Bos Grey

Sena kaina: 29,95 €

Special Price 25,95 €

-23%
XS

Adidas Sportinė Liemenėlė Drst Ask Bos Grey

Sena kaina: 34,95 €

Special Price 26,95 €

-20%
XS

Adidas Sportinė Liemenėlė Drst Ask Spr H Grey

Sena kaina: 29,95 €

Special Price 23,95 €

-21%
XS

Reebok Sportinė Liemenėlė WOR TRI BACK BRA Orange

Sena kaina: 27,95 €

Special Price 21,95 €

Kiekviena moteris patvirtins, jog kokybiška ir tinkamai pasirinkta sportinė liemenėlė sportuojant ne mažiau svarbi nei patogūs sportiniai bateliai. Šiandien retai kada sporto salėje pamatysime moterį ar merginą, sportuojančią be sportinės liemenėlės. Pastaroji – jau neatsiejama moters sporto treniruočių dalis. Tai – ne tik patogumo garantas, bet ir suteikiantis pasitikėjimo savimi atributas. Šiuolaikinės moters sportui skirtame garderobe neretai puikuojasi įvairių spalvų, dizainų ir siluetų sportinės liemenėlės. Tai bene pagrindinis sportinės eilutės akcentas, vertinančioms estetiką plušant sporto salėje. Mūsų internetinėje parduotuvėje Sportsman.lt siūlomame prekių asortimente rasite žymiausių gamintojų, tokių kaip Adidas, Nike, Puma, Reebok ir Audimas, moteriškų sportinių liemenėlių stiliaus ir patogumo gerbėjoms.

Kaip įprasta, dažniausiai moterys sportinę liemenėlę pirmiausia renkasi pagal grožį, tačiau vien tik grožiu pasikliauti nevertėtų. Mūsų siūlomas moteriškų sportinių liemenėlių asortimentas kruopščiai atrinktas pagal du svarbiausius kriterijus: kokybę ir funkcionalumą. Renkantis sportinę liemenėlę svarbiausia atkreipti dėmesį į medžiagos, iš kurios pagamintas produktas, sudėtį. Paprastai mūsų siūlomos sportinės liemenėlės yra pagamintos iš poliesterio, t. y. sintetinės medžiagos, kuri yra lengvai prižiūrima ir neblunkanti, greitai džiūstanti, o ClimaCool ir Dri-Fit technologijų dėka prakaitas yra išgarinamas į išorę, todėl oda gali laisvai kvėpuoti, išlaikomas maksimalus komfortas. Šio tipo audinys yra daug tvirtesnis nei medvilnė. Taip pat labai svarbu, kad sudėtyje būtų nemaža dalis elastano. Pastaroji medžiaga garantuoja liemenėlės tamprumą, kurio pagalba krūtinei suteikiama graži forma ir ji yra tvirtai prilaikoma. Tai ypač svarbu intensyvių treniruočių metu, kuomet padidėja traumų, tokių kaip raiščių ir raumenų patempimas, rizika. Kaip teigia specialistai, tinkamai parinkta sportinė liemenėlė šią riziką gali sumažinti net iki 80 proc. Daugelio sportinių liemenėlių medžiaga apsaugo nuo UV 50+ spindulių, todėl galima nesibaiminant sportuoti ir lauke. Taigi tinkamai parinkta ir savo funkciją atliekanti sportinė liemenėlė padės išsaugoti gražią krūtinę ir suteiks pasitikėjimo savimi, o visa tai padės pasiekti geresnių rezultatų plušant sporto salėje. Perkant sportinę liemenėlę taip pat labai svarbu pasirinkti tinkamą jos dydį. Nemaža dalis moterų šią sportinės aprangos dalį perka neatkreipę dėmesio į išmatavimus. Dėl šios priežasties iš pirmo žvilgsnio tinkanti liemenėlė vėliau gali būti pagrindinė diskomforto ir nepataisomai deformuotos krūtinės priežastis. Garantuojame, kruopščios tinkamos sportinės liemenėlės paieškos yra lygu gerai savijautai.

Taigi jei vis dar neturite specialios, komfortą ir pasitikėjimą savimi sportuojant garantuojančios sportinės liemenėlės moterims, pats laikas ją įsigyti! Sportsman.lt tai galite padaryti dar ir stilingai, kadangi sportinė apranga moterims nuolat atnaujinama madingiausiomis žymiausių gamintojų naujų kolekcijų prekėmis.