Naujausios prekės MOTERIMS | Naujausios prekės VYRAMS | Naujausios prekės PAAUGLIAMS 

Moteriškos Pūkinės Striukės

(10)
-35%
XS

Puma Pūkinė Striukė Moterims Pwrwarm PackLite 600 Hd Black

Sena kaina: 139,95 €

Special Price 90,97 €

-18%
XSSML

Adidas Pūkinė Striukė Moterims W Helionic Mel Grey

Sena kaina: 169,95 €

Special Price 139,95 €

-18%
XSSMXL2XL

Adidas Pūkinė Striukė Moterims W Ess Down Jkt Black

Sena kaina: 109,95 €

Special Price 89,95 €

-15%
XSSLXL

Adidas Striukė Moterims W Varilite So H Black

Sena kaina: 129,95 €

Special Price 109,95 €

SML

Adidas Pūkinė Striukė Moterims W Helionic Ho J Black

Sena kaina: 159,95 €

Special Price 149,95 €

-20%
XSS

Adidas Striukė Moterims W Helionic Park Green

Sena kaina: 199,95 €

Special Price 159,95 €

-20%
XSS

Puma Striukė Warmcell Padded J Burgundy

Sena kaina: 89,95 €

Special Price 71,95 €

-33%
XSS

Adidas Pūkinė Striukė W LIGHT DW HO

Sena kaina: 149,95 €

Special Price 99,95 €

-35%
XS

Puma Pūkinė Striukė ESS Hooded Down

Sena kaina: 139,95 €

Special Price 90,97 €

Kai už lango matyti žvarbūs žiemos orai, tenka iš spintų traukti savo šiltas pūkines striukes. Tačiau, striukei pasenus, nusidėvėjus ar tiesiog norint atnaujinti savo garderobą – sportsman.lt gali padėti jums apsispręsti, kurios moteriškos pūkinės striukės bus pats puikiausias variantas. Čia galite rasti geriausios kokybės striukes, kurios bus funkcionalios, patogios ir, žinoma, įvairių stilių, kurie bus tiek neužmirštamai klasikiniai, tiek nauji ir žengiantys koja kojon su naujausiomis mados tendencijomis.

Moteriškos pūkinės striukės žiemą yra pats geriausias variantas, todėl internetinėje parduotuvėje sportsman.lt yra labai daug pasirinkimų, iš kurių tikrai rasite sau tinkamiausią variantą, kuris bus šiltas, kokybiškas ir patogus. Žinoma, čia galite rasti laiko patikrintų sportinių ženklų – Adidas, Nike, Puma, Reebok ir Audimas - striukių, kurios bus ne tik išskirtinių stilių, bet ir su naujausiomis technologijomis, kurios optimizuos temperatūrą Jums apsivilkus striukę, leis jaustis lengvai ir patogiai bei atrodys ne ką prasčiau.

Apsipirkinėjant internetu sportsman.lt galite sureguliuoti dydžių lentelę, kainos standartą bei pasirinkti, koks sportinis ženklas yra Jums labiausiai patinkantis. Kai pritaikysite šiuos filtrus, mūsų sistema atrinks, kurios moteriškos pūkinės striukės atitinka Jūsų paiešką. Stengiamės, kad mūsų internetinė svetainė suteiktų Jums visišką patogumą ir laisvumą apsipirkinėjant, tad norime sukurti tinkamą aplinką perkant internetu. Žinome, kad rezultatai Jus tikrai pradžiugins.

Jei norite pasidžiaugti šaltesnių orų grožiu, tačiau nenorite peršalti, arba jeigu mėgstate pasivaikščioti lauke, nors ir spaudžia šaltukas – moteriškos pūkinės striukės kaip tik Jums. jos yra žinomos kaip ypatingo lengvumo striukės, todėl jausitės, tarsi vaikščiotumėte su savo antra oda. Ir nors jos tikrai yra gana lengvos, viduje esantys pūkai užtikrina šilumą, tačiau neleidžia perkaisti kūnui, todėl jausitės puikiai net ir žemiausiai temperatūrai esant. Žinoma, kalbant apie stilių, galite rasti ne tik patogių, bet ir stilingų striukių, kurios ne tik sušildys, bet ir pabrėš Jūsų asmeninį stilių.

Moteriškos pūkinės striukės yra geriausias pasirinkimas toms, kurios ieško patogios, šiltos, lengvos bei funkcionalios striukės. Įvairūs pasirinkimai iš įžymių prekinių ženklų, kurie pasaulyje garsėja savo kokybe bei išskirtiniais dizainais. Taip pat galite lengvai susirasti stilių, spalvą bei dydį, kuris yra Jums tinkamas. Mūsų komanda įsitikinusi, kad moteriškos pūkinės striukės ieškoti nereikia niekur kitur – užeikite į sposrtsman.lt ir rasite tinkamiausią striukę sau.