Naujausios prekės MOTERIMS | Naujausios prekės VYRAMS | Naujausios prekės PAAUGLIAMS 

Moteriški bateliai tenisui

(0)

Nėra produktų atitinkančių Jūsų pasirinkimą.

Teniso kortuose, kaip visiems gerai žinoma, yra reikalingas itin didelis miklumas, vikrumas bei greitis. Internetinėje parduotuvėje Sportsman.lt esantys moteriški bateliai tenisui tai jums ir suteiks. Šio tipo sportinė avalynė moterims yra ypač kruopščiai atrinkta pagal kelis svarbius kriterijus: žymiausių sporto prekių ženklų, tokių kaip Adidas ar Nike, moteriški teniso bateliai pasižymi aukšta kokybe, inovatyviais techniniais sprendimais ir patraukliais dizainais. Pirmasis, t.y. kokybę ir tvarumą laiduojantis, požymis yra svarbiausias funkcionalios sportinės avalynės rodiklis.

Mūsų internetinėje parduotuvėje esantys moteriški teniso bateliai išsiskiria savo universalumu, kadangi yra puikiai tinkantys ne tik teniso korto dangai, tačiau ir stadiono grindiniui ar sodo žolei. Kokybiškas, lengvas ir pagal jūsų pėdos linkius prisitaikantis padas ir ypatingai minkštas, amortizaciją lengvinantis, iš tvarių, ilgaamžių medžiagų pagamintas vidpadis – tai naujausių technologijų kombinacija, užtikrinanti maksimalų komfortą, aktyviai judant žaidimo metu. Teniso batelių pado išorė padengta neslystančiu sluoksniu, kad sumažintų nepageidaujamų traumų riziką, esant net ir šlapiai aikštelės dangai. Reikia pažymėti, kad atskirai dangai reikalingi moteriški teniso bateliai su skirtingais padais: kietesnei dangai, pvz., asfaltui ar betonui, reikalinga gera amortizacija, o štai žolė ar dirbtinė teniso kortų danga reikalauja puikaus sukibimo. Todėl renkantis teniso batelius turite numatyti, kokias funkcijas turi atlikti jūsų ieškomi moteriški bateliai tenisui.

Kaip ir teniso apranga moterims, taip ir moteriški teniso bateliai akį traukia spalvų, charakteringų dizainų ir estetiškų siluetų gausa. Neabejojame, kad pergalės skonis bus saldesnis, jei sportinė apranga ir moteriška avalynė treniruotėms bus ne tik kokybiška ir patogi, bet dar ir stilinga. Kad jūsų sukurtas stilingas sportiškas įvaizdis būtų išbaigtas, prie batelių ir aprangos siūlome ir sportines kojines moterims. Pastarosios pagamintos iš aukštos kokybės audinių, užtikrinančių puikią oro cirkuliaciją, todėl jums nereikės vargintis, kad sportuojant suprakaituos jūsų pėdos. O kad visa tenisui skirta „amunicija“ būtų vienoje vietoje, jums reikalingas patogus sportinis krepšys moterims. Mūsų internetinėje parduotuvėje sportinių krepšių asortimentas ypač platus, todėl sau tinkamą variantą ras net ir įnoringiausia pirkėja.

Atnaujinkite savo sportui skirtą garderobą, neišeidami iš namų. Viskas, ko reikia, yra tai, kad jūsų pasirinkta moteriška avalynė tenisui atsidurtų pirkinių krepšelyje. Įsigiję moterišką avalynę tenisui internetu, dėl pristatymo nesijaudinkite – prekes pristatysime jums patogiu būdu vos per 1-3 darbo dienas.

Smagaus apsipirkimo!

Dažnai užduodami klausimai:

Moteriški bateliai tenisui: kiek trunka pristatymas?

Lietuvoje prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas.

Moteriški bateliai tenisui: ar galiu netinkančias prekes grąžinti/keisti nemokamai?

Netinkančias prekes nemokamai galima grąžinti/keisti, užregistravus siuntą www.flipo.lt artimiausiame Omniva paštomate.

Kur galėčiau pasimatuoti mane dominančius moteriškus batelius tenisui?

Norimą avalynę galima pasimatuoti mūsų fizinėse parduotuvėse Alytuje, Marijampolėje ir Vilkaviškyje. Jeigu nėra galimybės atvykti į fizinę parduotuvę, avalynę galite įsigyti ineternetu ir pasimatuoti namuose.