Naujausios prekės MOTERIMS | Naujausios prekės VYRAMS | Naujausios prekės PAAUGLIAMS 

Moteriški Turistiniai ir žygio Batai

(9)
Naujiena -16%
4142434446

DK Avalynė DK Salem Grey Black

Sena kaina: 54,95 €

Special Price 45,95 €

-20%
37 1/33838 2/339 1/340 2/342 2/3

Adidas Avalynė Moterims Terrex Eastrail W Black

Sena kaina: 99,95 €

Special Price 79,95 €

-17%
3738394041424344

DK Avalynė Outdoor Black

Sena kaina: 47,95 €

Special Price 39,95 €

Naujiena -16%
36373839414243444546

DK Avalynė Vyrams Salem 2147/BLK

Sena kaina: 54,95 €

Special Price 45,95 €

-20%
38 2/340 2/3
-35%
39 1/3

Adidas Avalynė Terrex Two W Black

Sena kaina: 99,95 €

Special Price 64,97 €

-35%
38

Adidas Avalynė Terrex Swift R Gtx Blue

Sena kaina: 129,95 €

Special Price 84,47 €

-20%
36373941

DK Avalynė Predator Black 1751/BLK

Sena kaina: 49,95 €

Special Price 39,95 €

-35%
36

DK Avalynė Paaugliams Denver Black

Sena kaina: 39,95 €

Special Price 25,97 €

Vietoje tingaus savaitgalio namuose  prie TV mieliau renkatės laiką praleisti gamtoje aktyviai ir turiningai? Mėgstate nuotykius ir draugų kompaniją? Tada tikrai žinote, kas yra kokybiški ir patogūs žygio batai moterims. Kad aktyvus poilsis gamtoje nevirstų nevykusiu pavargusiu kojų išbandymu,  prieš išvykstant į turistinį žygį, siūlome greitai ir gerai jam pasiruošti. Nauji turistiniai ir žygio batai moterims yra būtent tai, kas privers jus pamiršti bet kokius su fiziniu diskomfortu susijusius jausmus. Peržvelgę Sportsman.lt siūlomą moteriškos avalynės asortimentą, maloniai nustebsite: moteriški žygio batai atrinkti taip, kad savo estetiška išvaizda ir komfortą žygio metu garantuojančia technologijų gausa, o taip pat kokybės ir kainos santykiu, privers naują porą batų iškart įsimylėti.

Dažniausiai batai moterims yra ta aprangos detalė, kuri išbaigia bendrą įvaizdį. Kai moteriški batai yra ne tik kokybiški ar patogūs, bet jų dizainas atliepia dar ir naujausias mados tendencijas, avalynė bus ne tik instrumentas stiliui pagyvinti ar suteikti jam bet kokį  norimą įspūdį, bet bus ir įrankis, padėsiantis išreikšti savo individualumą. Ne paslaptis, kad žygio metu labai svarbi patogi apranga, tad žygio batai moterims čia gali puikiai pasitarnauti kaip pagrindinė detalė, padedanti net ir išvykoje atrodyti stilingai. Mūsų komanda pasirūpino, kad moteriški auliniai batai savo patrauklia išvaizda padėtų šį tikslą pasiekti. Čia siūlomi turistiniai ir žygio batai moterims pasižymi charakteringais dizainais ir madingais spalvų deriniais, moderniomis, nematytomis konstrukcijomis ir bato stilių vainikuojančiomis detalėmis. Žymiausių prekinių ženklų gamintojai, tokie kaip Adidas, Nike, Puma, Reebok, New Balance, DK ir kt., kasmet pasirūpina, kad net ir išvykoms gamtoje skirti auliniai batai moterims savo stilinga išvaizda maloniai nuteiktų.

Vis dėlto, svarbiausiu prioritetu, kad turistiniai ir žygio batai moterims būtų gera investicija į komfortišką ir tik gerus prisiminus paliekančią kelionę, yra laikoma komfortą užtikrinanti žygiams skirtos avalynės pusė. Žygiuojant miškų takais, t.y. ne lygiu reljefu, svarbiausią vaidmenį atlieka kokybiškas, patogumą garantuojančiomis technologijomis prisotintas batų padas. Dar labai svarbu, kad jis būtų ypač lengvas. Žygio batai moterims turi būti pagaminti iš kokybiškų, orui pralaidžių, drėgmę sulaikančių medžiagų. Štai keletas svarbių akcentų, susijusių su batų konstrukcija, signalizuojančia, kad žygio batai pasirinkti teisingai:

Batai su žemu aulu – žemo aulo turistiniai batai moterims yra ypač lankstūs ir lengvi. Šie batai rekomenduojami trumpoms išvykoms ir nesudėtingiems reljefams.

Batai su vidutiniu aulu – užtikrina kojai stabilumą turistinio žygio metu. Šie žygio batai moterims puikiai įtvirtina kulkšnį ir sumažina traumos riziką.

Batai aukštu aulu – moteriški žygio batai, skirti ilgoms kelionėms, nešant didelio svorio krovinius. Agresyvesnis padas užtikrina geresnį sukibimą su paviršiumi.

Taigi moteriški aulinukai, pritaikyti žygiams, turi būti kruopščiai pasirinkti, atsižvelgiant į keliautojos poreikius. Vertėtų nepamiršti, kad moteriški žygio batai yra pretenzingesni nei žygio batai vyrams, kad visiškai patenkintų patogumo poreikį.

Svarbus akcentas, kurį verta pažymėti, yra tas, kad turistiniai ir žygio batai moterims kuo puikiausiai tinka ir kasdienai. Tokie moteriški auliniai batai bus funkcionalūs rudeniniai batai, o storesnį pašiltinimą turintys žygio batai bus komfortą garantuojantys moteriški žieminiai batai.

Tad jei norite, kad jūsų pėdos ir bendra fizinė savijauta kelionės pabaigoje būtų tokia pati, kaip ir žygio pradžioje, kviečiame įsigyti turistinius ir žygio batus mūsų internetinėje parduotuvėje. Garantuojame, kad jų laukti tikrai neprailgs: užsisakyti turistiniai ir žygio batai moterims pas jus atkeliaus vos per 1-3 darbo dienas. Netikus dydžiui, įsigytus batus pakeisime nemokamai taip pat greitai.

Smagaus apsipirkimo ir nepamirštamų išvykų!