Naujausios prekės MOTERIMS | Naujausios prekės VYRAMS | Naujausios prekės PAAUGLIAMS 

Vyriški Chalatai

(4)
-11%
XSSMLXL

Adidas Chalatas Bathrobe U Blue

Sena kaina: 84,95 €

Special Price 75,95 €

SMXL

Adidas Chalatas Vyrams Bathr Value Ux Black

Sena kaina: 74,95 €

Special Price 69,95 €

-11%
XSSLXL

Adidas Chalatas Bathrobe U Navy Blue

Sena kaina: 84,95 €

Special Price 75,95 €

-13%
XSSML

Adidas Chalatas Bathrobe Beige

Sena kaina: 79,95 €

Special Price 69,95 €

Vyriški chalatai yra pats pagrindinis patogumo drabužis. Išėjus iš dušo ar tik ką atsikėlus nesinori iš karto apsirengti ar kažkur skubėti, todėl susisiausti į patogų chalatą visada skamba puikiai. Žinodami tai, mes atrinkome Jums tinkamiausius chalatus, iš kurių tikinės, kad surasite sau tinkamą.

Sportsman.lt nori, kad kiekvienas Jūsų nusipirktas drabužis būtų kuo patogesnis, kokybiškesnis ir optimalesnis, todėl čia galite rasti būtent tokius norus atitinkančius chalatus. Mūsų parduodami vyriški chalatai yra lengvi, todėl patogūs apsisiausti, jeigu namuose vėsu arba jeigu atsikėlėte anksti ir kūną dar purto drebulys. Taip pat mūsų siūlomi vyriški chalatai yra frotiniai, įprasta klasika, ir nors kitur dažnai stengiamės pranokti patys save ir siūlyti įvairiausius įdomius dizainus, šį kartą nusprendėme, kad ieškantiems patogumo ir praktiškumo pasiūlysime ką nors paprastesnio bei klasikinio dizaino.

Chalatai vyrams yra paprasti ir vienspalviai, tad galėsite lengvai išsirinkti, kuris bus Jūsų mėgstamiausias. Kitaip negu kedai, kuprinės ar džemperiai, chalatai yra visiško patogumo ieškojimas, todėl nusprendėme siūlyti tokius chalatus, kurie būtų ilgaamžiai, patogūs, lengvi ir funkcionalūs, ir manome, kad suradome būtent tai.

Negalima pamiršti ir to, kad internetu parduodamų prekių negalite paliesti ar apsirengti, o jei nepatiks – grąžinti jų iš anksto nenusipirkus. Dėl šios priežasties mes nusprendėme palengvinti Jums pirkimą ir kaip vieną iš variantų padarėme atsiėmimą parduotuvėse. Kitaip tariant, Jūsų išsirinktas vyriškas chalatas gali nukeliauti į vieną iš mūsų filialų, kur Jūs užsisakytą prekę pasimatuosite, o jei nepatiks – tiesiog paliksite parduotuvėje. O dėl užmokesčio galite negalvoti – sumokėti iš anksto Jums tikrai nereikės!

Vyriški chalatai tikrai nėra toks drabužis, kuriuo eisite į gatvę ar sportuosite. Tai – namų komforto prekė, kuri turi būti kuo geresnės kokybės ir kuo patogesnė. Mūsų komanda visa tai puikiai žino, todėl mūsų siūlomi chalatai vyrams yra patogūs ir lengvi, tačiau funkcionalūs ir tinkami nešioti namuose. Mes labai tikimės, kad savo norimą bei ieškomą variantą Jūs lengvai rasite sportsman.lt ir kad naujai įsigytas chalatas pateisins visus Jūsų turimus lūkesčius.